74

دیدار تعدادی از اعضای شورای مرکزی انجمن با مسئول نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه ها

جلسه تعدادی از اعضای شورای مرکزی انجمن اسلامی مدرسین دانشگاهها با مسؤول جدید دفتر نمایندگی مقام محترم رهبری در دانشگاههای کشور، حجةالاسلام و المسلمین رستمی و معاونین وی. ٩٧/٨/١٥

 رییس جدید نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها:
انجمن اسلامی مدرسین دانشگاه ها ظرفیت بسیار خوبی از حیث مخاطب دارد که دیگر تشکل ها مانند بسیج اساتید ندارند
 
شورای مرکزی انجمن اسلامی مدرسین دانشگاه ها دیروز مورخ 15 آبان ماه با حجت الاسلام رستمی رییس جدید نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها دیدار داشتند.
در این دیدار ابتدا دبیرکل انجمن توضیحاتی را در زمینه چگونگی شکل‌گیری انجمن اسلامی مدرسین دانشگاه ها داد و اشاره کرد که موسسین آن اولین فارغ التحصیلان دانشگاه تربیت مدرس بودند. 
 
 
 
 
دکتر حاضری در تکمیل این سخنان از باوری سخن گفت که محوریت تشکیل انجمن بود و آن باور به مثلث پیوند علم و دین و سیاست است.
در ادامه خانم ها دکتر کولایی و حاجی هاشمی و آقایان دکتر میرزایی، رضاییان، حاتمی، کاویانی، حبیبی، صادقی و رهامی به بیان نقطه نظرات خود و نقش و اهمیتی که نهاد رهبری باید در شرایط فعلی در دانشگاه ها داشته باشد، پرداختند. 
 
 
رییس نهاد نمایندگی در این دیدار که معاونت فرهنگی سیاسی وی نیز حضور داشت از حضور انجمن اسلامی مدرسین دانشگاه ها که دغدغه های اصیل انقلابی دارد در دانشگاه ها ابراز خرسندی کرد و تاکید نمود که این سه وجهی که محور تشکیل این انجمن است به آن ظرفیت های فوق العاده ای داده است که می تواند به این خواسته رهبر که بارها تکرار کرده اند، مشکل کشور را باید دانشگاه حل کند، جامه عمل میپوشاند؛ چرا که بقیه بخش های دانشگاه مشغول روزمرگی ها هستند.
حجت الاسلام رستمی ابراز امیدواری کرد که از این پس، شاهد همکاری های بیشتر انجمن با نهاد رهبری در دانشگاه ها باشیم تا از ظرفیت های بالای این انجمن بهره گرفته شود. انجمن اسلامی مدرسین دانشگاه ها ظرفیت بسیار خوبی از حیث مخاطب دارد که دیگر تشکل های اساتید مثل بسیج اساتید ندارند.  

شناسه : 925370